Personel Köşesi
s

 
ADAY MEMURLARLA YEMEK
 
a
a
a


ADAY MEMURLAR AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU

     Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Aday Memurları anlamlı bir akşam yemeğinde bir araya geldiler. Bir Restoran’da buluşan Aday Memurlara, Kurum Müdürü Özer DUMAN’da katılımlarıyla eşlik etti.
     Aday Memurlarca düzenlenen bu yemeğin asıl amacı, arkadaşlığın pekiştirilmesi ve personel ekip arasında iletişimin daha kolay olması yararına bir sohbet ortamı oluşturuldu. 2014 yılının daha verimli ve aktif geçmesi adına Aday Memurlar düzenlemiş oldukları bu yemekle hem birbirlerinin sevgilerini kazandılar hem de sağlam bir “Aile” olduklarının sinyallerini bir kez daha vermiş oldular. Bu güzel akşama, İnfaz Koruma Memurlarının yanı sıra, Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna dahil olan yeni Teknisyen Personel ve Şoför’ arkadaşlarda katılımlıyla renk katarak güzel bir görüntü oluştu.
     Akşam yemeğinin akabinde kurum personelinin mesai saatleri dışında boş zamanlarını geçirebileceği, personelin birbirleriyle iletişimi ve etkileşimi daha çok artırma fırsatı bulabileceği, Sinop Cezaevi Personeli Spor Kulübü Lokaline geçildi.
     Lokalde programın kaldığı yerden devam edildiği akşamda Kurum Müdürü Özer DUMAN yaptığı konuşmaların da, bu etkinliklerin diğer ceza infaz kurumlarına örnek teşkil edecek durumda olduğunu ifade etti. Böyle ortamların sürekliliği esasında aday memur personeline ince mesajlar verdi. Personelin birbirine olan güven doğrultusunda birlik ve beraberliğin korunduğunu vurguladı. Bu bağlamda İnfaz Koruma Memurlarının mesleklerini sevgi, sadakat ve dayanışma içerisinde sürdürülmesine zemin hazırladığını belirtti. Kurum Müdürü Sayın DUMAN, bugün burada bulunan herkesin seçilmiş insan olduğuna değinerek, tüm aday memurlara gelecekle ilgili başarılar diledi ve en kötü günlerin hep böyle olması temennisinde bulundu.

s

LOKAL YEMEK
a
a


SİNOP CEZAEVİ SPOR KULÜBÜ LOKALİNDE
BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

    Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ nda 26 Aralık 2013 Perşembe günü 2013 yılında yeni göreve başlayan İnfaz ve Koruma aday memurları tarafından bir yemek düzenlendi. 27 Haziran 2013 tarihinde Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ömer UYSAL ve Cezaevi Savcısı Murat ALAGÖZ tarafından açılışı yapılan yeni Sinop Cezaevi Spor Lokalinde düzenlenen yemeğe Kurum Müdürü Özer DUMAN, Kurum 2. Müdürleri ve Kurum Personeli katıldı.
    Kurum personelinin mesai saatleri dışında boş zamanlarını geçirebileceği, kurum personelinin birbirleriyle iletişimi ve etkileşimi daha da arttırma fırsatı bulabileceği ayrıca Sinop ilinde birçok başarıya imza atmış Sinop Cezaevi Spor Kulübünün de çalışmalarını ve iletişimlerini daha verimli hale getireceği düşünülen spor kulübünün 200 e yaklaşan üyesi bulunmaktadır.
    Çiğ köfte, pide ve meşrubat servisinin yapıldığı yemekte Ceza İnfaz Kurumu bağlama kursu öğretmeni Rüstem KAYA ve ekibi ile İnfaz Koruma Memurlarını oluşturduğu koro geceye renk katarken, çeşitli yörelere ait birbirinden güzel türküler ve halkoyunu gösterileriyle yemeğe katılanları adeta coşturdu.
    Yemek sonunda bir konuşma yapan Kurum Müdürü Özer DUMAN konuşmasında, diğer ceza infaz kurumlarına örnek teşkil edecek Sinop Cezaevi Spor Kulübü lokalinin sürekli açık kalması gerektiğini, bunun da personel arası birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttırılması ile mümkün olabileceğini söyledi. 2013 yılını yapılan birçok yenilik ve faaliyetlerle geride bıraktıklarını ve 2014 yılında yapılması düşünülen planlar ile ilgili bilgi veren Kurum Müdürü Özer DUMAN, tüm personelin yeni yılını kutlayarak, sağlık, mutluluk ve başarılı bir yıl geçmesi temennisinde bulundu.

s

YILDÖNÜMÜ
a
a

BİR YILINI DOLDURAN PERSONELDEN BÜYÜK JEST

    Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda 07/06/2012 tarihinde yeni göreve başlayan 27 kişilik personel yıl dönümlerini kutlamak üzere bir araya geldi. Bütün yıl boyunca kurumda farklı birimlerde ya da vardiya da çalışan personel bu özel ve anlamlı gün için tekrar toplandı.
    Kurum toplantı salonunda itinayla hazırlanmış bir kutlama programı düzenleyen personel yıl dönümlerini kutlamak için ikramlar hazırlandı. Kutlamaya Cezaevi Savcısı Murat ALAGÖZ, Kurum Müdürü Özer DUMAN ve Sorumlu İnfaz Koruma Baş memuru Mustafa ÖZER de katıldı. Yıl dönümü için hazırlanan pastayı personel Cezaevi Savcısı Murat ALAGÖZ, Kurum Müdürü Özer DUMAN ve Sorumlu İnfaz Koruma Baş memuru Mustafa ÖZER ile birlikte kesti. İş ve çalışma ortamını her zaman daha sosyal ve samimi ilişkilere açık hale getirmek amacıyla kurumda düzenlenen kutlamada Personelin diğer sürpriz de Kurum Müdürü Özer DUMAN ve Sorumlu İnfaz Koruma Baş memuru Mustafa ÖZER’e hazırlamış oldukları hediyelerdi. Yıl dönümünün anısına hazırlanan hediyeler takdim edildikten sonra toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından kutlama sona erdi.

 


Sinop E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.